Reklamní a mediální agentura +420 723 788 887

LED obrazovky

Oslovte až 45 000 lidí denně pomocí našich LED reklamních ploch ovaled, které se nacházejí na nejfrekventovanějších místech v Ostravě. Jde o moderní reklamní médium, které se využívá v zemích s vysoce rozvinutým marketingem. Pokud se informace ve vašem sdělení změní, ihned je můžete aktualizovat.  Sdělení na našich LED obrazovkách jsou skvěle viditelné jak za denního, tak za nočního světla v maximálním rozlišení.

Více informací najdete na webu www.ovaled.cz.

Nová Karolina

LED obrazovka je umístěna v centru Ostravy na ulici 28.října naproti Nové Karoliny. Je viditelná z vozu MHD, z vozidel přijíždějících do centra a do nové obchodní zóny Nové Karoliny. Obrazovka je situována k dopravním prostředkům přijíždějícím k centru Ostravy.

ovamedia
ovamedia

Ostrava Třebovice

Obrazovka je umístěna na střeše autosalonu firmy ACA v Ostravě – Třebovicích na ulici Opavská v blízkosti OC Galerie (Tesco). Je viditelná jak pro automobily, tak i pro ostravskou MHD. LED obrazovka je umístěna za křižovatkou, směrem k obchodnímu domu Tesco.

Ostrava Mariánské hory

Tato LED obrazovka je umístěna v Ostravě Mariánských Horách na ulici 28.října, která spojuje střed města s městskou část Poruba. Je viditelná pro automobily a vozy MHD. Obrazovka je situována směrem od Mariánského náměstí.

ovamedia
ovamedia

Ostrava Dubina

LED obrazovka je umístěna v městské části Ostrava – Dubina na ulici Horní, které denně projíždí tisíce řidičů dojíždějících z Dubiny do dalších částí Ostravy. Obrazovka je situována k projíždějícím automobilům a dopravním prostředkům MHD.

Naše reference

ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia

ova media

Copyright © 2024, ovamedia